Utwórz fakturę

Ability Development SK - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy Ability Development SK
Stan Zniszczono
PIN 31406858
Data utworzenia 27 listopad 1995
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba Ability Development SK
Plynárenská 7/B
82109
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :31406858
  • Zarejestrowana siedziba: Ability Development SK, Plynárenská 7/B, 82109, Bratislava
  • Data utworzenia: 27 listopad 1995
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      31.03.2007Zrušené obchodné meno:
      Ability Development SK, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Plynárenská 7/B Bratislava 821 09
      Zrušeny predmety činnosti:
      analýza a návrh informačných a riadiacich systémov, systémová podpora
      automatizované spracovanie údajov
      poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom a vyhotovovanie programov na zákazku
      poradenská, lektorská a sprostredkovateľská činnosť v oblasti výpočtovej a organizačnej techniky a programového zabezpečenia
      vykonávanie administratívnych prác pomocou výpočtovej techniky
      nákup a predaj výpočtovej techniky
      maloobchod s rozličným tovarom
      výroba reklamných a propagačných materiálov pomocou výpočtovej techniky
      sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností
      organizovanie kultúrnych podujatí
      sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov a výkonu služieb
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Kotuliak - predseda predstavenstva Lachova 16 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 01.01.2003
      Ing. Ľuboš Petrík - člen predstavenstva Vinohradská 47A Šenkvice 900 81 Vznik funkcie: 29.06.2006
      Miroslav Novák - člen predstavenstva 465 Budmerice 900 86 Vznik funkcie: 29.06.2006
      13.07.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ľuboš Petrík - člen predstavenstva Vinohradská 47A Šenkvice 900 81 Vznik funkcie: 29.06.2006
      Miroslav Novák - člen predstavenstva 465 Budmerice 900 86 Vznik funkcie: 29.06.2006
      12.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Norbert Lacko - člen predstavenstva Ostredská ul. č. 2 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 01.08.2003
      Ing. Roman Roštár - člen predstavenstva Ružová 16 Stupava 900 31 Vznik funkcie: 01.01.2003
      13.10.2004Nové sidlo:
      Plynárenská 7/B Bratislava 821 09
      12.10.2004Zrušené sidlo:
      Pribinova 25 Bratislava 819 02
      15.08.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Norbert Lacko - člen predstavenstva Ostredská ul. č. 2 Bratislava 821 02 Vznik funkcie: 01.08.2003
      14.08.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Vladimír Raučina - člen predstavenstva Čečinová 18 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 01.01.2003
      13.12.2002Nové obchodné meno:
      Ability Development SK, a.s.
      Nové sidlo:
      Pribinova 25 Bratislava 819 02
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      analýza a návrh informačných a riadiacich systémov, systémová podpora
      automatizované spracovanie údajov
      poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom a vyhotovovanie programov na zákazku
      poradenská, lektorská a sprostredkovateľská činnosť v oblasti výpočtovej a organizačnej techniky a programového zabezpečenia
      vykonávanie administratívnych prác pomocou výpočtovej techniky
      nákup a predaj výpočtovej techniky
      maloobchod s rozličným tovarom
      výroba reklamných a propagačných materiálov pomocou výpočtovej techniky
      sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností
      organizovanie kultúrnych podujatí
      sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov a výkonu služieb
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Vladimír Raučina - člen predstavenstva Čečinová 18 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 01.01.2003
      Ing. Roman Roštár - člen predstavenstva Ružová 16 Stupava 900 31 Vznik funkcie: 01.01.2003
      Ing. Peter Kotuliak - predseda predstavenstva Lachova 16 Bratislava 851 03 Vznik funkcie: 01.01.2003