Utwórz fakturę

DÔVERA - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy DÔVERA
Stan Zniszczono
PIN 35698781
Data utworzenia 24 wrzesień 1996
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba DÔVERA
Križkova 9
81104
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35698781
  • Zarejestrowana siedziba: DÔVERA, Križkova 9, 81104, Bratislava
  • Data utworzenia: 24 wrzesień 1996
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      09.12.2009Zrušené obchodné meno:
      DÔVERA, a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      činnosť reklamnej agentúry
      poradenská a lektorská činnosť v oblasti programového a technického zabezpečenia, výpočtovej a organizačnej techniky
      sprostredkovateľská činnosť
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Eduard Maták - predseda Stromová 10482/38 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 04.05.2005
      Ing. Marek Balážik - člen Tomášovská 21 Malinovo 900 45 Vznik funkcie: 21.06.2006
      Ing. Emília Mamajová - člen Partizánska 27 Snina 069 01 Vznik funkcie: 21.06.2006
      24.07.2007Nové obchodné meno:
      DÔVERA, a.s. v likvidácii
      23.07.2007Zrušené obchodné meno:
      DÔVERA, a.s.
      17.11.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Eduard Maták - predseda Stromová 10482/38 Bratislava 831 01 Vznik funkcie: 04.05.2005
      16.11.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Eduard Maták - predseda Pekníkova 3 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 04.05.2005
      29.07.2006Nový štatutárny orgán:
      Ing. Marek Balážik - člen Tomášovská 21 Malinovo 900 45 Vznik funkcie: 21.06.2006
      Ing. Emília Mamajová - člen Partizánska 27 Snina 069 01 Vznik funkcie: 21.06.2006
      28.07.2006Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Marián Krajňák - člen Križkova 9 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 04.05.2005
      Mgr. Peter Mertl - člen Smikova 1 Bratislava 831 02 Vznik funkcie: 04.05.2005
      18.05.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. Marián Krajňák - člen Križkova 9 Bratislava 811 04 Vznik funkcie: 04.05.2005
      Ing. Eduard Maták - predseda Pekníkova 3 Bratislava 841 02 Vznik funkcie: 04.05.2005
      Mgr. Peter Mertl - člen Smikova 1 Bratislava 831 02 Vznik funkcie: 04.05.2005
      17.05.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Marek Guranič - podpredseda predstavenstva Jesenského 4 Sabinov 083 01 Vznik funkcie: 04.12.2002
      Pavol Záhorák Jánošíkova 719 Dunajská Lužná 900 42 Vznik funkcie: 04.12.2002
      Ing. Peter Záhorák - predseda predstavenstva Jánošíkova 719 Dunajská Lužná 900 42 Vznik funkcie: 04.12.2002
      24.06.2004Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      23.06.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      18.06.2004Nové sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      17.06.2004Zrušené sidlo:
      Kupeckého 5 Bratislava 821 08
      06.06.2003Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Marek Guranič - podpredseda predstavenstva Jesenského 4 Sabinov 083 01 Vznik funkcie: 04.12.2002
      Pavol Záhorák Jánošíkova 719 Dunajská Lužná 900 42 Vznik funkcie: 04.12.2002
      Ing. Peter Záhorák - predseda predstavenstva Jánošíkova 719 Dunajská Lužná 900 42 Vznik funkcie: 04.12.2002
      05.06.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Pavol Hudec - predseda predstavenstva Jégeho 19 Bratislava 821 08 Skončenie funkcie: 04.12.2002
      Ing. Ľubomír Chrenko Mateja Bela 6 Bratislava 811 06 Skončenie funkcie: 04.12.2002
      Ing. Július Petrenko Eisnerova 38 Bratislava 841 07 Skončenie funkcie: 04.12.2002
      15.02.2000Nové sidlo:
      Kupeckého 5 Bratislava 821 08
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavol Hudec - predseda predstavenstva Jégeho 19 Bratislava 821 08 Skončenie funkcie: 04.12.2002
      Ing. Július Petrenko Eisnerova 38 Bratislava 841 07 Skončenie funkcie: 04.12.2002
      14.02.2000Zrušené sidlo:
      Mýtna 11 Bratislava 811 07
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Marta Jančovičová - predsedkyňa predstavenstva Ľudovíta Fullu 9 Bratislava 841 05
      MUDr. Peter Križan , CSc. Studenohorská 89 Bratislava 841 03
      13.04.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. František Kurej Sedmokrásková 2 Bratislava 821 01
      17.09.1998Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ľubomír Chrenko Mateja Bela 6 Bratislava 811 06 Skončenie funkcie: 04.12.2002
      11.02.1997Nový štatutárny orgán:
      Ing. František Kurej Sedmokrásková 2 Bratislava 821 01
      10.02.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Milan Beljak Gajova 1 Bratislava 811 09
      24.09.1996Nové obchodné meno:
      DÔVERA, a.s.
      Nové sidlo:
      Mýtna 11 Bratislava 811 07
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
      kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
      sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
      činnosť reklamnej agentúry
      poradenská a lektorská činnosť v oblasti programového a technického zabezpečenia, výpočtovej a organizačnej techniky
      sprostredkovateľská činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Milan Beljak Gajova 1 Bratislava 811 09
      Ing. Marta Jančovičová - predsedkyňa predstavenstva Ľudovíta Fullu 9 Bratislava 841 05
      MUDr. Peter Križan , CSc. Studenohorská 89 Bratislava 841 03