Utwórz fakturę

Transfactor Slovakia - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy Transfactor Slovakia
Stan Zniszczono
PIN 35704314
TIN 2020311854
Data utworzenia 02 grudzień 1996
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba Transfactor Slovakia
Trnavská cesta 37
83104
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35704314 TIN: 2020311854
  • Zarejestrowana siedziba: Transfactor Slovakia, Trnavská cesta 37, 83104, Bratislava
  • Data utworzenia: 02 grudzień 1996
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      13.12.2013Zrušené obchodné meno:
      Transfactor Slovakia, a.s. v likvidácii
      Zrušené sidlo:
      Trnavská cesta 37 Bratislava 831 04
      Zrušeny predmety činnosti:
      odkupovanie pohľadávok na základe zmluvy - factoring a forfaiting
      sprostredkovateľská činnosť
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Gerald Gratzer - člen Am Reitweg 45 Wiener Neustadt 2700 Rakúska republika Vznik funkcie: 20.12.2011
      08.01.2013Nové obchodné meno:
      Transfactor Slovakia, a.s. v likvidácii
      07.01.2013Zrušené obchodné meno:
      Transfactor Slovakia, a.s.
      14.08.2012Nové sidlo:
      Trnavská cesta 37 Bratislava 831 04
      13.08.2012Zrušené sidlo:
      Galvaniho 7/B Bratislava 821 04
      05.01.2012Nový štatutárny orgán:
      Gerald Gratzer - člen Am Reitweg 45 Wiener Neustadt 2700 Rakúska republika Vznik funkcie: 20.12.2011
      04.01.2012Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Bodnár - člen M.Marečka 8 Bratislava 831 08 Vznik funkcie: 01.11.2004
      10.11.2005Nové sidlo:
      Galvaniho 7/B Bratislava 821 04
      09.11.2005Zrušené sidlo:
      Dr. V.Clementisa 10 Bratislava 821 02
      05.04.2005Nové obchodné meno:
      Transfactor Slovakia, a.s.
      04.04.2005Zrušené obchodné meno:
      TRANSFINANCE SLOVAKIA, a.s.
      29.12.2004Nové sidlo:
      Dr. V.Clementisa 10 Bratislava 821 02
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Bodnár - člen M.Marečka 8 Bratislava 831 08 Vznik funkcie: 01.11.2004
      28.12.2004Zrušené sidlo:
      Nám. 1. mája 6 Bratislava 811 06
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Belay Kafendova 7486/26 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 06.06.2002
      Tomáš Vogl Legerova 20 Praha 2 120 00 Česká republika Vznik funkcie: 11.11.2003
      JUDr.Ing. Jana Němečková - predseda predstavenstva Poděbradová 211 Lysá nad Labem Česká republika Vznik funkcie: 12.06.2002
      Dr. Monika Schreiber - podpredseda predstavenstva Wiener Strasse 57 Krems 3500 Rakúska republika Vznik funkcie: 12.06.2002
      15.10.2004Nový štatutárny orgán:
      Tomáš Vogl Legerova 20 Praha 2 120 00 Česká republika Vznik funkcie: 11.11.2003
      10.03.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Belay Kafendova 7486/26 Bratislava 831 06 Vznik funkcie: 06.06.2002
      JUDr.Ing. Jana Němečková - predseda predstavenstva Poděbradová 211 Lysá nad Labem Česká republika Vznik funkcie: 12.06.2002
      Dr. Monika Schreiber - podpredseda predstavenstva Wiener Strasse 57 Krems 3500 Rakúska republika Vznik funkcie: 12.06.2002
      09.03.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      PhDr. Ivica Bachledová - člen Gajova 2518/13 Bratislava - Staré Mesto
      Ing. Tomáš Palacka - podpredseda predstavenstva Platanova alej 2450 Komárno
      Ing. Jiří Matula - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 5554/7 Bratislava
      Ing. Tomáš Vogl - člen predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07
      13.03.2002Nový štatutárny orgán:
      PhDr. Ivica Bachledová - člen Gajova 2518/13 Bratislava - Staré Mesto
      12.03.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Ardamica - člen predstavenstva Znievska 22 Bratislava 851 06
      27.10.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Ardamica - člen predstavenstva Znievska 22 Bratislava 851 06
      Ing. Tomáš Palacka - podpredseda predstavenstva Platanova alej 2450 Komárno
      Ing. Jiří Matula - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 5554/7 Bratislava
      Ing. Tomáš Vogl - člen predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07
      26.10.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Ardamica Znievska 22 Bratislava 851 06
      Ing. Miroslav Štrokendl - podpredseda predstavenstva Charkovská 7 Bratislava 841 07
      Jiří Matula dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 5554/7 Bratislava
      Ing. Tomáš Vogl dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07
      12.12.1997Nový štatutárny orgán:
      Jiří Matula dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 5554/7 Bratislava
      11.12.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Petr Marek - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07
      Ing. Petra Pavlasová dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07
      02.12.1996Nové obchodné meno:
      TRANSFINANCE SLOVAKIA, a.s.
      Nové sidlo:
      Nám. 1. mája 6 Bratislava 811 06
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      odkupovanie pohľadávok na základe zmluvy - factoring a forfaiting
      sprostredkovateľská činnosť
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Miroslav Ardamica Znievska 22 Bratislava 851 06
      Ing. Miroslav Štrokendl - podpredseda predstavenstva Charkovská 7 Bratislava 841 07
      Ing. Petr Marek - predseda predstavenstva dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07
      Ing. Petra Pavlasová dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07
      Ing. Tomáš Vogl dlhodobý pobyt na území SR : Charkovská 7 Bratislava 841 07