Utwórz fakturę

Fond na podporu zahraničného obchodu - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy Fond na podporu zahraničného obchodu
Stan Zniszczono
PIN 35710331
Data utworzenia 25 February 1997
Company category Zriadený Zákonom Národnej rady Slovenskej republiky č.379/1996 Z.z., ktorý nadobudol účinnosť 1.1.1997.
Zarejestrowana siedziba Fond na podporu zahraničného obchodu
Plynárenská 5
82109
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35710331
  • Zarejestrowana siedziba: Fond na podporu zahraničného obchodu, Plynárenská 5, 82109, Bratislava
  • Data utworzenia: 25 February 1997
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      01.08.2005Zrušené obchodné meno:
      Fond na podporu zahraničného obchodu
      Zrušené sidlo:
      Plynárenská 5 Bratislava 821 09
      Zrušeny predmety činnosti:
      účelový fond na podporu rozvoja zahraničného obchodu
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Uhrík - predseda správnej rady R. Viesta 31 Martin Vznik funkcie: 04.02.2000
      Ing. Jozef Ďurica - riaditeľ Červeňákova 1816/10 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 01.07.2003
      Ing. Dagmar Urbanová - podpredseda správnej rady Ľ. Fullu 19 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 03.06.2003
      17.10.2003Nový štatutárny orgán:
      Ing. Jozef Ďurica - riaditeľ Červeňákova 1816/10 Bratislava 841 01 Vznik funkcie: 01.07.2003
      Ing. Dagmar Urbanová - podpredseda správnej rady Ľ. Fullu 19 Bratislava 841 05 Vznik funkcie: 03.06.2003
      16.10.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Brňo - podpredseda správnej rady Vajnorská 6 Bratislava Vznik funkcie: 04.02.2000 Skončenie funkcie: 31.07.2003
      Ing. Kornel Ondrášik - riaditeľ Stromová 12 Piešťany Vznik funkcie: 22.01.1997 Skončenie funkcie: 30.06.2003
      30.05.2002Nové sidlo:
      Plynárenská 5 Bratislava 821 09
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Brňo - podpredseda správnej rady Vajnorská 6 Bratislava Vznik funkcie: 04.02.2000 Skončenie funkcie: 31.07.2003
      Ing. Kornel Ondrášik - riaditeľ Stromová 12 Piešťany Vznik funkcie: 22.01.1997 Skončenie funkcie: 30.06.2003
      Ing. Jozef Uhrík - predseda správnej rady R. Viesta 31 Martin Vznik funkcie: 04.02.2000
      29.05.2002Zrušené sidlo:
      Dr.Vl.Clementisa 10 Bratislava 821 02
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Peter Brňo - podpredseda správnej rady Vajnorská 6 Bratislava
      Ing. Kornel Ondrášik - riaditeľ Brezová 9 Piešťany
      Ing. Jozef Uhrík - predseda správnej rady R. Viesta 31 Martin
      29.02.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Peter Brňo - podpredseda správnej rady Vajnorská 6 Bratislava
      Ing. Kornel Ondrášik - riaditeľ Brezová 9 Piešťany
      Ing. Jozef Uhrík - predseda správnej rady R. Viesta 31 Martin
      28.02.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Riaditeľ:
      Správna rada :
      Ján Foltín - člen Palkovičova 10 Bratislava
      Ing. Dušan Guťan - člen Kyjevská 27 Levice
      Ing. Slavomír Hatina - predseda Ipeľská 9 Bratislava
      Ing. Kornel Ondrášik - riaditeľ Brezová 9 Piešťany
      František Ružička - člen Gagarinova 7 Lučenec
      RNDr. Ján Smerek , CSc. - člen Milosrdenstva 14 Košice
      Ing. Eva Šimková - člen Planckova 4 Bratislava
      Ľudovít Tóth - člen Bartókova 4706/4 Bratislava
      Ing. Július Tóth , CSc. - člen Muránska 8 Košice
      Ing. Marián Vidoman - člen F. Urbánka 800/7 Púchov
      01.03.1999Nové sidlo:
      Dr.Vl.Clementisa 10 Bratislava 821 02
      25.02.1997Nové obchodné meno:
      Fond na podporu zahraničného obchodu
      Nová právna forma:
      Zriadený Zákonom Národnej rady Slovenskej republiky č.379/1996 Z.z., ktorý nadobudol účinnosť 1.1.1997.
      Nové predmety činnosti:
      účelový fond na podporu rozvoja zahraničného obchodu
      Nový štatutárny orgán:
      Riaditeľ:
      Správna rada :
      Ján Foltín - člen Palkovičova 10 Bratislava
      Ing. Dušan Guťan - člen Kyjevská 27 Levice
      Ing. Slavomír Hatina - predseda Ipeľská 9 Bratislava
      Ing. Kornel Ondrášik - riaditeľ Brezová 9 Piešťany
      František Ružička - člen Gagarinova 7 Lučenec
      RNDr. Ján Smerek , CSc. - člen Milosrdenstva 14 Košice
      Ing. Eva Šimková - člen Planckova 4 Bratislava
      Ľudovít Tóth - člen Bartókova 4706/4 Bratislava
      Ing. Július Tóth , CSc. - člen Muránska 8 Košice
      Ing. Marián Vidoman - člen F. Urbánka 800/7 Púchov