Utwórz fakturę

S.K.A. - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy S.K.A.
PIN 35717840
TIN 2021369592
Data utworzenia 19 maj 1997
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba S.K.A.
Račianská 75
83606
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35717840 TIN: 2021369592
  • Zarejestrowana siedziba: S.K.A., Račianská 75, 83606, Bratislava
  • Data utworzenia: 19 maj 1997
  • Członkowie zarządu:
    Osoba Funkcja Zarejestrowana siedziba Data
    Marián Arpányi predseda Podhorská 355/3 Poltár 25.06.2001
    Ing. Miroslav Líška člen 31 Dunajská Lužná 25.06.2001
    Ing. Miroslav Šurina podpredseda Viktorínova 35 Zavar 25.06.2001
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      23.09.2002Nový štatutárny orgán:
      Marián Arpányi - predseda Podhorská 355/3 Poltár Vznik funkcie: 25.06.2001
      Ing. Miroslav Líška - člen 31 Dunajská Lužná Vznik funkcie: 25.06.2001
      Ing. Miroslav Šurina - podpredseda Viktorínova 35 Zavar Vznik funkcie: 25.06.2001
      22.09.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Miloš Lukáčik - predseda Fazuľová 2 Bratislava 811 01 Skončenie funkcie: 25.06.2001
      Ing. Ivan Maroš - podpredseda Pifflova 11 Bratislava 851 01 Skončenie funkcie: 25.06.2001
      Ing. Miroslav Šurina - člen Viktorinova 35 Zavar 919 26 Skončenie funkcie: 25.06.2001
      12.06.2000Nový štatutárny orgán:
      Ing. Miroslav Šurina - člen Viktorinova 35 Zavar 919 26 Skončenie funkcie: 25.06.2001
      11.06.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Pavel Venglovič - člen Bardejovská 11 Svidník
      22.12.1999Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ivan Maroš - podpredseda Pifflova 11 Bratislava 851 01 Skončenie funkcie: 25.06.2001
      Ing. Pavel Venglovič - člen Bardejovská 11 Svidník
      21.12.1999Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Emil Dubec - člen Nám. Slobody 22 Púchov
      Ing. Pavel Venglovič - podpredseda Bardejovská 11 Svidník
      20.12.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      23.03.1999Nový štatutárny orgán:
      Ing. Pavel Venglovič - podpredseda Bardejovská 11 Svidník
      22.03.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Viera Babjaková - podpredseda Sládkovičova 50 Banská Bystrica
      05.11.1997Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Viera Babjaková - podpredseda Sládkovičova 50 Banská Bystrica
      Ing. Emil Dubec - člen Nám. Slobody 22 Púchov
      04.11.1997Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Hargaš - člen Torýská 34 Bratislava 821 07
      JUDr. Ladislav Hoffmann - člen Budatínska 9 Bratislava 851 02
      19.05.1997Nové obchodné meno:
      S.K.A., a.s.
      Nové sidlo:
      Račianská 75 Bratislava 836 06
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod
      nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti- veľkoobchod
      poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov
      sprostredkovateľská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov a sprostredkovateľská činnosť výkonu služieb
      prenájom hnuteľných vecí
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Peter Hargaš - člen Torýská 34 Bratislava 821 07
      JUDr. Ladislav Hoffmann - člen Budatínska 9 Bratislava 851 02
      Ing. Miloš Lukáčik - predseda Fazuľová 2 Bratislava 811 01 Skončenie funkcie: 25.06.2001