Utwórz fakturę

Metrostav SK - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy Metrostav SK
Stan Zniszczono
PIN 35721278
TIN 2020250243
Data utworzenia 25 czerwiec 1997
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba Metrostav SK
Mlynské Nivy 68
82477
Bratislava
Financial information
Kapitał 23 341 806 €
Kapitał własny -11 178 195 €
Dane kontaktowe
E-mail info_r@metrostavsk.sk
Telefon(y) 0253630162, 0253630171, 0253630172, 0253630255, 0253630269, 0253630293, 0258257102, 0258257107, 0258
Nr(y) faksu 0258257214
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35721278 TIN: 2020250243
  • Zarejestrowana siedziba: Metrostav SK, Mlynské Nivy 68, 82477, Bratislava
  • Data utworzenia: 25 czerwiec 1997
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      17.02.2014Zrušené obchodné meno:
      Metrostav SK a.s.
      Zrušené sidlo:
      Mlynské Nivy 68 Bratislava 26 824 77
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť
      vykonávanie dopravných stavieb
      vykonávanie inžinierských stavieb /vrátane vybavenia sídliskových celkov/
      vykonávanie priemyselných stavieb
      vykonávanie bytových a občianskych stavieb
      staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
      poradenská činnosť v investičnej výstavbe
      vykonávanie trhacích prác
      činnosť vykonávaná banským spôsobom v rozshu §-u 3 písmena d,e,g, zákona č. 51/1988 Zb. o banskej činnosti, výbušninách a o banskej štátnej správe v platnom znení
      inžinierska činnosť (obstarávacie služby v stavebníctve)
      podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností
      obstarávateľské služby spojené so správou a prevádzkou nehnuteľností
      výkon činnosti stavbyvedúceho
      výkon činnosti stavebného dozoru
      opravy pracovných strojov
      výroba a predaj betónu
      ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti (poskytovanie prechodného ubytovania za úhradu)
      ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností
      osobná cestná doprava vykonávaná osobnými cestnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby
      nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5t
      prenájom motorových vozidiel
      prenájom strojov a zariadení
      prevádzkovanie parkovísk a odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti
      opravy cestných motorových vozidiel
      vnútroštátna nákladná cestná doprava
      medzinárodná nákladná cestná doprava
      montáž, oprava, údržba elektrických zariadení
      montáž, rekonštrukcia, oprava, údržba plynových zariadení
      výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu : 01.1-Výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. František Kočí - predseda predstavenstva K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Daniel Knotek - člen predstavenstva Mierová 36 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Zdeněk Šinovský - člen predstavenstva Nad Okrouhlíkem 2351/4 Praha 8 180 00 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Miroslav Zobaník , MBA 207 Mořina 267 17 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Robert Pátek , Ph.D. - člen predstavenstva 175 Moravany 696 50 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      31.07.2012Nový štatutárny orgán:
      Ing. František Kočí - predseda predstavenstva K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Daniel Knotek - člen predstavenstva Mierová 36 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Zdeněk Šinovský - člen predstavenstva Nad Okrouhlíkem 2351/4 Praha 8 180 00 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Miroslav Zobaník , MBA 207 Mořina 267 17 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      Ing. Robert Pátek , Ph.D. - člen predstavenstva 175 Moravany 696 50 Česká republika Vznik funkcie: 27.06.2012
      30.07.2012Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Daniel Knotek - člen Mierová 36 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. František Kočí - predseda K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Robert Pátek , PhD. - člen 175 Moravany 696 50 ČR Vznik funkcie: 24.08.2010
      Ing. Zdeněk Šinovský - člen Nad Okrouhlíkem 2351/4 Praha 8 180 00 Česká republika Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Miroslav Zobaník , MBA - člen Mořina 207 Mořina 267 17 Česká republika Vznik funkcie: 27.07.2010
      25.01.2011Zrušeny predmety činnosti:
      geodetické a kartografické činnosti
      14.09.2010Nový štatutárny orgán:
      Ing. Robert Pátek , PhD. - člen 175 Moravany 696 50 ČR Vznik funkcie: 24.08.2010
      Ing. Miroslav Zobaník , MBA - člen Mořina 207 Mořina 267 17 Česká republika Vznik funkcie: 27.07.2010
      13.09.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Anton Mariš - člen Martinská dolina 1248/30 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Miroslav Zobaník - člen Mořina 207 Mořina 267 17 Česká republika Vznik funkcie: 27.07.2010
      06.08.2010Nový štatutárny orgán:
      Ing. František Kočí - predseda K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Miroslav Zobaník - člen Mořina 207 Mořina 267 17 Česká republika Vznik funkcie: 27.07.2010
      05.08.2010Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. František Kočí - člen K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Vladimír Kríž - predseda Opletalova 21 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 28.04.2009
      19.06.2009Nový štatutárny orgán:
      Ing. Daniel Knotek - člen Mierová 36 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. František Kočí - člen K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Vladimír Kríž - predseda Opletalova 21 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Anton Mariš - člen Martinská dolina 1248/30 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 28.04.2009
      Ing. Zdeněk Šinovský - člen Nad Okrouhlíkem 2351/4 Praha 8 180 00 Česká republika Vznik funkcie: 28.04.2009
      18.06.2009Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Daniel Knotek - člen Mierová 36 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 10.02.2004
      Ing. František Kočí - člen K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 10.02.2004
      Ing. Vladimír Kríž - predseda Opletalova 21 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 04.10.2004
      Ing. Anton Mariš - člen Martinská dolina 1248/30 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 04.10.2004
      Ing. Zdeněk Šinovský - člen Na Krocínce 447/45 Praha 9 190 00 Česká republika Vznik funkcie: 10.02.2004
      28.05.2009Nové predmety činnosti:
      výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu : 01.1-Výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov
      02.08.2008Nové predmety činnosti:
      geodetické a kartografické činnosti
      27.03.2007Nové predmety činnosti:
      montáž, oprava, údržba elektrických zariadení
      montáž, rekonštrukcia, oprava, údržba plynových zariadení
      10.08.2006Nové predmety činnosti:
      osobná cestná doprava vykonávaná osobnými cestnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby
      nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5t
      prenájom motorových vozidiel
      prenájom strojov a zariadení
      prevádzkovanie parkovísk a odstavných plôch pre motorové vozidlá slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti
      opravy cestných motorových vozidiel
      vnútroštátna nákladná cestná doprava
      medzinárodná nákladná cestná doprava
      15.10.2005Nový štatutárny orgán:
      Ing. František Kočí - člen K Rovinám 557/6 Praha 5 158 00 Česká republika Vznik funkcie: 10.02.2004
      14.10.2005Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. František Kočí - člen Košická 905/52 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 10.02.2004
      04.12.2004Nové sidlo:
      Mlynské Nivy 68 Bratislava 26 824 77
      Nové predmety činnosti:
      inžinierska činnosť (obstarávacie služby v stavebníctve)
      podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností
      obstarávateľské služby spojené so správou a prevádzkou nehnuteľností
      výkon činnosti stavbyvedúceho
      výkon činnosti stavebného dozoru
      opravy pracovných strojov
      výroba a predaj betónu
      ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti (poskytovanie prechodného ubytovania za úhradu)
      ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností
      03.12.2004Zrušené sidlo:
      Mlynské Nivy 68 Bratislava 826 38
      28.10.2004Nové obchodné meno:
      Metrostav SK a.s.
      Nový štatutárny orgán:
      Ing. Anton Mariš - člen Martinská dolina 1248/30 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 04.10.2004
      27.10.2004Zrušené obchodné meno:
      METROSTAV Slovakia a. s.
      Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Anton Mariš - člen Martinská dolina 1248/30 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 04.10.2004
      26.10.2004Nové sidlo:
      Mlynské Nivy 68 Bratislava 826 38
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. František Kočí - člen Košická 905/52 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 10.02.2004
      Ing. Vladimír Kríž - predseda Opletalova 21 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 04.10.2004
      Ing. Anton Mariš - člen Martinská dolina 1248/30 Nitra 949 01 Vznik funkcie: 04.10.2004
      25.10.2004Zrušené sidlo:
      Košická 52 Bratislava 821 08
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. František Kočí - predseda Košická 905/52 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 10.02.2004
      06.04.2004Nový štatutárny orgán:
      Ing. Daniel Knotek - člen Mierová 36 Bratislava 821 05 Vznik funkcie: 10.02.2004
      Ing. František Kočí - predseda Košická 905/52 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 10.02.2004
      Ing. Zdeněk Šinovský - člen Na Krocínce 447/45 Praha 9 190 00 Česká republika Vznik funkcie: 10.02.2004
      05.04.2004Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. František Kočí - predseda predstavenstva Košická 905/52 Bratislava 821 08 Skončenie funkcie: 10.02.2004
      Ing. Robert Turanský - podpredseda predstavenstva Nahálku 10 Martin Skončenie funkcie: 10.02.2004
      Ing. Jidřich Hess dlhodobý pobyt na území SR : Košická 52 Bratislava 821 08 Skončenie funkcie: 10.02.2004
      30.07.2001Nový štatutárny orgán:
      Ing. František Kočí - predseda predstavenstva Košická 905/52 Bratislava 821 08 Skončenie funkcie: 10.02.2004
      Ing. Robert Turanský - podpredseda predstavenstva Nahálku 10 Martin Skončenie funkcie: 10.02.2004
      29.07.2001Zrušeny štatutárny orgán:
      Ing. Ivan Šesták Havelkova 32 Bratislava
      Ing. Boris Šebesta dlhodobý pobyt na území SR : Košická 52 Bratislava 821 08
      04.11.1997Nové predmety činnosti:
      činnosť vykonávaná banským spôsobom v rozshu §-u 3 písmena d,e,g, zákona č. 51/1988 Zb. o banskej činnosti, výbušninách a o banskej štátnej správe v platnom znení
      25.06.1997Nové obchodné meno:
      METROSTAV Slovakia a. s.
      Nové sidlo:
      Košická 52 Bratislava 821 08
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
      sprostredkovateľská činnosť
      vykonávanie dopravných stavieb
      vykonávanie inžinierských stavieb /vrátane vybavenia sídliskových celkov/
      vykonávanie priemyselných stavieb
      vykonávanie bytových a občianskych stavieb
      staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
      poradenská činnosť v investičnej výstavbe
      vykonávanie trhacích prác
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ivan Šesták Havelkova 32 Bratislava
      Ing. Jidřich Hess dlhodobý pobyt na území SR : Košická 52 Bratislava 821 08 Skončenie funkcie: 10.02.2004
      Ing. Boris Šebesta dlhodobý pobyt na území SR : Košická 52 Bratislava 821 08