Utwórz fakturę

Istrofin - Informacje o firmie, statystyki finansów

Date of updating data: 25.06.2015
Basic information
Nazwa firmy Istrofin
Stan Zniszczono
PIN 35729121
TIN 2020251057
Data utworzenia 10 październik 1997
Company category Akciová spoločnosť
Zarejestrowana siedziba Istrofin
Škultétyho 5
83221
Bratislava
Date of updating data: 25.06.2015
  • PIN :35729121 TIN: 2020251057
  • Zarejestrowana siedziba: Istrofin, Škultétyho 5, 83221, Bratislava
  • Data utworzenia: 10 październik 1997
    • Historia zmian w firmie i prezentacja rejestrów handlowych:
      13.10.2014Zrušené obchodné meno:
      Istrofin, a.s.
      Zrušené sidlo:
      Škultétyho 5 Bratislava 832 21
      Zrušeny predmety činnosti:
      kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi
      kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      prenájom tovaru, strojov a zariadení
      automatizované spracovanie dát
      poradenská činnosť v nákupe a predaji tovarov
      faktoring a forfaiting
      prenájom nehnuteľností s pokytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/
      reklamné činnosti
      činnosť ekonomických poradcov
      prieskum trhu
      poradenská činnosť v oblasti obchodu
      činnosť účtovných poradcov
      Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Andrej Banár - člen predstavenstva 328 Dolné Orešany 919 02 Vznik funkcie: 24.06.2003
      Peter Benovič - predseda predstavenstva 511 Horné Orešany 919 03 Vznik funkcie: 24.06.2003
      Jozef Kudri - člen predstavenstva Družstevná 77/27 Dubová 900 90 Vznik funkcie: 24.06.2003
      11.08.2003Nový štatutárny orgán:
      Andrej Banár - člen predstavenstva 328 Dolné Orešany 919 02 Vznik funkcie: 24.06.2003
      Peter Benovič - predseda predstavenstva 511 Horné Orešany 919 03 Vznik funkcie: 24.06.2003
      Jozef Kudri - člen predstavenstva Družstevná 77/27 Dubová 900 90 Vznik funkcie: 24.06.2003
      10.08.2003Zrušeny štatutárny orgán:
      Peter Fojtík Bavlnárska 5 Trenčín 911 05 Vznik funkcie: 04.08.2000 Skončenie funkcie: 24.06.2003
      Ing. Ľubomír Chabada - predseda predstavenstva Galandova 3 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 25.05.1999 Skončenie funkcie: 24.06.2003
      Ing. Štefan Torma - člen predstavenstva Súťažná 7 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 25.05.1999 Skončenie funkcie: 24.06.2003
      10.12.2002Nové predmety činnosti:
      prenájom nehnuteľností s pokytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
      sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/
      reklamné činnosti
      činnosť ekonomických poradcov
      prieskum trhu
      poradenská činnosť v oblasti obchodu
      činnosť účtovných poradcov
      Nový štatutárny orgán:
      Peter Fojtík Bavlnárska 5 Trenčín 911 05 Vznik funkcie: 04.08.2000 Skončenie funkcie: 24.06.2003
      Ing. Ľubomír Chabada - predseda predstavenstva Galandova 3 Bratislava 811 06 Vznik funkcie: 25.05.1999 Skončenie funkcie: 24.06.2003
      Ing. Štefan Torma - člen predstavenstva Súťažná 7 Bratislava 821 08 Vznik funkcie: 25.05.1999 Skončenie funkcie: 24.06.2003
      09.12.2002Zrušeny štatutárny orgán:
      Peter Fojtík Bavlnárska 5 Trenčín 911 05
      Ing. Ľubomír Chabada - predseda predstavenstva Galandova 3 Bratislava 811 06
      Ing. Štefan Torma - člen predstavenstva Súťažná 7 Bratislava 821 08
      07.09.2000Nový štatutárny orgán:
      Peter Fojtík Bavlnárska 5 Trenčín 911 05
      06.09.2000Zrušeny štatutárny orgán:
      Jozef Prikryl - člen predstavenstva Liptovská 4 Trenčín 911 01
      08.11.1999Nové sidlo:
      Škultétyho 5 Bratislava 832 21
      Nové predmety činnosti:
      automatizované spracovanie dát
      poradenská činnosť v nákupe a predaji tovarov
      faktoring a forfaiting
      07.11.1999Zrušené sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      31.05.1999Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Ing. Ľubomír Chabada - predseda predstavenstva Galandova 3 Bratislava 811 06
      Jozef Prikryl - člen predstavenstva Liptovská 4 Trenčín 911 01
      Ing. Štefan Torma - člen predstavenstva Súťažná 7 Bratislava 821 08
      30.05.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mgr. Jaroslav Haščák - člen predstavenstva Križkova 9 Bratislava 811 04
      Mgr. Juraj Herko - člen predstavenstva Šulekova 38 Bratislava 811 03
      Mgr. Marek Dospiva - predseda predstavenstva Londýnska 29 Praha Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Križkova 9 Bratislava 811 04
      17.03.1999Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mgr. Jaroslav Haščák - člen predstavenstva Križkova 9 Bratislava 811 04
      Mgr. Juraj Herko - člen predstavenstva Šulekova 38 Bratislava 811 03
      16.03.1999Zrušeny štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mgr. Vladimír Micaj - člen predstavenstva Dargovských hrdinov 1830 Humenné
      Mgr. Juraj Tomášek - člen predstavenstva Sklenárova 12 Bratislava
      11.06.1998Nové sidlo:
      Križkova 9 Bratislava 811 04
      10.06.1998Zrušené sidlo:
      Ružová dolina 6 Bratislava 821 08
      10.10.1997Nové obchodné meno:
      Istrofin, a.s.
      Nové sidlo:
      Ružová dolina 6 Bratislava 821 08
      Nová právna forma:
      Akciová spoločnosť
      Nové predmety činnosti:
      kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi
      kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti
      sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
      prenájom tovaru, strojov a zariadení
      Nový štatutárny orgán:
      predstavenstvo
      Mgr. Vladimír Micaj - člen predstavenstva Dargovských hrdinov 1830 Humenné
      Mgr. Juraj Tomášek - člen predstavenstva Sklenárova 12 Bratislava
      Mgr. Marek Dospiva - predseda predstavenstva Londýnska 29 Praha Česká republika dlhodobý pobyt na území SR : Križkova 9 Bratislava 811 04